Спортивний клуб "ОЛІМП" м. УжгородВоскресенье, 05/05/2024, 15:34

ОЛИМП

Главная » 2010 » Ноябрь » 21 » Кубок Закарпаття з пауерліфтингу
12:51
Кубок Закарпаття з пауерліфтингу

В суботу 20 листопада 2010 завершився кубок Закарпатської області з пауерліфтингу, який проходив у спортивному комплексі УжНУ "Буревісник".

У змаганнях взяло участь 38 спортсменів з 6-ти регіонів Закарпаття.

Команда Мукачева посіла перше місце в командній першості. Перемоги здобули 4 спортсмени з цього краю - Юрій Чийпеш, Роберт Кизляк, Юрій Миголинець та Віктор Новінкін.

Друге командне місце зайняла збірна Хустського району, золоті медалі якій принесли Віталій Фанта і Михайло Чохняй.

Третє місце в команди з обласного центру. Кращими спортсменами від Ужгорода були - Одександр М’якушко, Євген Криса та Роман Корсак.

Кубок Закарпаття був своєрідною підготовкою до Кубка України серед вищих навчальних закладів і ДЮСШ, який пройде за два тижні в Полтаві.

Бажаємо спортсменам гідно представити наш край на національному рівні!

/Valeriy/
Sport-club "OLYMP"

Просмотров: 780 | Добавил: Valeriy | Теги: Кубок Закарпаття, Мукачево, пауерліфтинг, Буревісник | Рейтинг: 5.0/2
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.