Спортивний клуб "ОЛІМП" м. УжгородВоскресенье, 05/05/2024, 20:57

Меню сайта

Федерации

ОЛИМП

Главная » 2012 » Ноябрь » 28
16-17 листопада в м. Обухів Київської області відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу за версією УБФП (Українська Бездопінгова Федерація Пауерліфтингу).
В чемпіонаті прийняв участь єдиний представник Закарпатської області - Кочіш Іван. У ваговій категорії до 82,5 кг Іван виборов 2 місце серед 14-ти учасників з результатом 557,5 кг (185,0-130,0-242,5) і виконав норматив майстра спорту.

Протоколи з чемпіонату України УБФП
Просмотров: 897 | Добавил: Valeriy | Дата: 28/11/2012

Одночасно з кубком України ВОП, в м. Києві і нічному клубі "Home" було проведено кубок світу WUAP (World United Amateur Powerlifting) з пауерліфтингу та жиму лежачи, на якому виступили спортсмени з України, Пльщі, Австрії та Швеції. Переважну більшість, як це не дивно, склали спортсмени з України. Серед них окремо виділимо виступ закарпатських учасників - Теличко Юрія та Яремуса Андрія. Обидва спортсмени змагалися в жимі лежачи.
Юрій посів друге місце у ваговій категорії до 100 кг з результатом 205 кг, Андрій - третє місце в категорії до 110 кг з результатом 237,5 кг.
Збірна каманда У ... Читати далі »
Просмотров: 720 | Добавил: Valeriy | Дата: 28/11/2012

З 20 по 21 листопада 2012 р. в м.Києві проходив 6-ий за ліком кубок України Всеукраїнської Організації Пауерліфтингу, в якому взяло участь два спортсмени із Закарпаття - Даневич Андрій та Русин Сергій.
Андрій виступив у жимі лежачи без екіпірування серед юніорів аматорського дивізіону у ваговій категорії до 56 кг, де посів перше місце з результатом 117,5 кг. В цій же дисципліні змагався й Русин Сергій, тільки у категорії до 100 кг. Серед юніорів він посів перше місце  з результатом 150 кг , а серед дорослих - шосте місце з аналогічним результатом.
Сергій виступав також в аматорському дивізіоні з пауерліфтингу, де посів перше місце серед дорослих (з результатом в сумі триборства - 562,5 кг (180,0-147,5-235,0)) та друге місце в абсолютній першості.

Просмотров: 769 | Добавил: Valeriy | Дата: 28/11/2012