Спортивний клуб "ОЛІМП" м. УжгородЧетверг, 02/05/2024, 08:34

ОЛИМП

Главная » 2011 » Май » 16 » Відкритий чемпіонат Ужгорода з пауерліфтингу
09:29
Відкритий чемпіонат Ужгорода з пауерліфтингу
В суботу 14 травня 2011 відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з пауерліфтингу, який проходив у спортивному комплексі УжНУ під егідою ФПУ.
У змаганнях взяли участь спортсмени Ужгорода, Мукачева, Хуста та Великого Березного.
В найлегшій ваговій категорії до 59 перемогу святкував представник Мукачівщини - Юрій Чийпеш; в категорії до 66кг перше місце виборов студент УжНУ мукачівець - Олексій Мякушко, друге місце - Ернест Попик, третє - ужгородець, спортсмен клубу "Олімп" - Віктор Юнчіц.
В категорії до 74 кг перемога дісталася ужгородцю.
У ваговій категорії до 83 кг і з власною вагою трохи більше 74 кг впевнено переміг спортсмен з Хуста - Віталій Фанта, показавши прекрасний результат у тязі - 265кг. Друге місце посів мукачівець Юрій Пилипенко.
Гостра боротьба точилася в категорії до 93 кг, де переміг представник Березнянщини - Владислав Форкош, друге місце посів мукачівець Роберт Кизляк, третє - ужгородець Олексій Школяр.
В 105-ій категорії перемогу здобув Юрій Миголинець з Мукачева, в 120-й - голова федерації пауерліфтингу Ужгорода - Роман Корсак. Цікава боротьба відбувалася в найважчій категорії - понад 120 кг, де переміг мукачівець Віктор Новінків, який показав найкращий результат на турнірі - 750кг! друге місце посів богатир з Ужгорода - Григоровський Іван з сумою 700кг, який в третій спробі витянув 300 кг, щоправда зробив він це поза межами правил; третє місце посів Володимир Цифра з Великого Березного.
Всі спортсмени нагороджені медалями та грамотами, а найкращі спортсмени турніру, на думку сіддів, - Віктор Новінкін, Іван Григоровський та Віталій Фанта - цінними призами.

Sportclub "OLYMP"

Просмотров: 915 | Добавил: Valeriy | Теги: федорішко, чемпіонат, ужгород | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.