Спортивний клуб "ОЛІМП" м. УжгородЧетверг, 02/05/2024, 13:39

Форма входа

Меню сайта

Федерации

ОЛИМП

Главная » 2010 » Декабрь » 16 » Закарпатка здобула 2 "золота" всеукраїнських змагань з пауерліфтингу
10:40
Закарпатка здобула 2 "золота" всеукраїнських змагань з пауерліфтингу
Закарпаття на цих змаганнях (КУ - прим. автора) представляла єдина спортсменка – другокурсниця факультету фізичного виховання і спорту УжНУ Єлізавета Бан (тренер Андрій Федорішко), яка своїм виступом показала, що й один у полі воїн.
У боротьбі за кубкове "золото" 20-річній ужгородці жорстку конкуренцію склала досвідчена Ольга Блаватських із Керчі (інші суперниці були значно слабкіші). Після першої вправи (присідання) наша спортсменка відстала від кримчанки на 15 кг, але вже у жимі лежачи на стільки ж випередила її, піднявши 70 кг. Маючи однакову суму після двох вправ, обидві силачки почали тягу з 115 кг, які впевнено здолали. У другому підході Ольга на межі зусиль підняла 120 кг і набрала майстрівську суму 300 кг, на що Ліза відпо-віла 122,5 кг і з сумою триборства 302,5 кг стала недосяжною для найближчої переслідувачки. Правда, та в останній спробі відчайдушно пішла на 127,5 кг, але навіть не змогла відірвати штангу від помосту, а наша спортсменка із запасом підкорила цю вагу, проте через незначні технічні огріхи судді її не зарахували. На полтавському помості до кубку наша землячка додала ще й золоту медаль чемпіонки України серед студентів, випередивши срібну призерку з Луганська на 47,5 кг!
Відзначимо, що Єлізавета Бан, яка представляє ФСТ "Динамо", займається пауерліфтингом трохи більше року. За цей час вона встигла стати бронзовою призеркою чемпіонату України, чемпіонкою України серед юніорок, посісти сьоме місце на молодіжному чемпіонаті світу, де виконала майстрівський норматив, і ось під завісу сезону виборола перше доросле всеукраїнське "золото". До речі, на змаганнях у Полтаві представник Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту вручив ужгородській студентці посвідчення майстра спорту України.

Андрій ФЕДОРІШКО, голова обласної федерації пауерліфтингу
zakarpattya.net.ua

В рамках Кубка України з пауерліфтингу, відбувся традиційний чемпіонат України серед учнів ДЮСШ. В змаганнях прийняло участь 5 спортсменів спортсменів із Закарпаття (Мукачево). Результати їх виступу наступні:
Вікова група 2:
Дурунда Михайло у ваговій категорії до 48кг зайняв 4-те місце з результатами:  присідання - 62,5кг, жим лежачи - 50кг, тяга - 80кг, сума -  192,5кг;
Чийпеш Юрій у ваговій категорії до 56кг посів 6-те місце з результатами: присідання - 100кг, жим лежачи - 57,5кг, тяга - 142,5кг, сума - 300кг;
Васько Іван у ваговій категорії до 60кг - 5-те місце з результатами: присідання - 110кг, жим лежачи - 70кг, тяга - 130кг, сума - 310кг;
Бабиченко Андріан у ваговій категорії до 67,5кг зайняв 7-те місце з результатами: присідання - 120кг, жим лежачи - 87,5кг, тяга - 157,5кг, сума - 365кг;
Кизляк Роберт у ваговій категорії до 90кг посів 1-те місце з результатами: присідання - 180кг, жим лежачи - 115кг, тяга - 205кг, сума - 500кг.
Вікова група 3:
Попик Ернест у ваговій категорії до 60кг посів 5-те місце з результатами: присідання - 130кг, жим лежачи - 80кг, тяга - 140кг, сума - 350кг;
Кочік Ерік у ваговій категорії до 67,5кг посів 7-те місце з результатами: присідання - 140кг, жим лежачи - 95кг, тяга - 170кг, сума - 405кг.

/Valeriy/ Sportclub "OLYMP"

Просмотров: 692 | Добавил: Valeriy | Теги: Кубок України, федорішко, Єлізавета Бан | Рейтинг: 5.0/2
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.